Results
Foil Final
Click on an event to see the 2016 results
Epee
Men's Epee
Women's Epee
Mixed Epee
Foil
Men's Foil
Womens's Foil
Mixed Foil
Sabre
Men's Sabre
Womens's Sabre
Mixed Sabre
Click on an event to see the 2015 results
Epee
Men's Epee
Women's Epee
Foil
Men's Foil
Womens's Foil
Sabre
Men's Sabre
Womens's Sabre
Click on an event to see the 2014 results
Epee
Men's Epee
Foil
Men's Foil
Womens's Foil
Sabre
Men's Sabre
Womens's Sabre
Click on an event to see the 2012 results
Epee
Men's Epee | (tab)
Foil
Men's Foil | (tab)
Womens's Foil | (tab)
Sabre
Men's Sabre | (tab)
Womens's Sabre | (tab)
Click on an event to see the 2011 results
Epee
Men's Epee | (tab)
Womens's Epee | (tab)
Foil
Men's Foil | (tab)
Womens's Foil | (tab)
Sabre
Men's Sabre | (tab)
Womens's Sabre | (tab)
Click on an event to see the 2010 results
Epee
Men's Epee | (tab)
Womens's Epee
Foil
Men's Foil | (tab)
Womens's Foil | (tab)
Sabre
Men's Sabre | (tab)
Womens's Sabre | (tab)
Click on an event to see the 2009 results
Epee
Men's Epee | (tab)
Womens's Epee | (tab)
Foil
Men's Foil | (tab)
Womens's Foil | (tab)
Sabre
Men's Sabre | (tab)
Womens's Sabre | (tab)
Click on an event to see the 2008 results
Epee
Men's Epee
Womens's Epee
Foil
Men's Foil
Womens's Foil
Sabre
Men's Sabre
Womens's Sabre
ME - 2008
Pos
Name
Country
Club
1 LISTON George GBR RAF
2 MATTESON Myles USA EDINBURGH UNI
3 HARDING Chris GBR EFC
3 HAYNES Matt GBR TEAM NORTHUMBRIA
5 TANNOCK Neill GBR DUNDEE UNI
6 SPIERS Lee GBR ARMY
7 GEE Clive GBR LONDON THAMES
8 MCMILLEN Alastair GBR EFC
9 FIRTH Jamie GBR ABERDEEN CITY
10 COOK David AUS GWEFC
11 CLAPHAM Nick GBR WELLINGTON SWORD
12 MCMENEMY Gavin GBR EFC
13 KUHLMEY Lukas GBR 126
14 STEWART Matthew GBR TEAM NORTHUMBRIA
15 PATERSON Robin GBR CULLODEN
16 BROISE Sebastien FRA
17 TECHER Henri GBR GWEFC
18 MACFARLANE Douglas GBR EFC
19 DAVIDSON Craig GBR EFC
20 CHRISP Tom GBR WINGERWORTH
21 MCEWAN Mike GBR EFC
22 HUDSON Chris GBR SHETLAND
23 GRAY Andrew GBR EFC
24 MCBRYAN David IRL EFC
25 LAMBERT Michael GBR EFC
26 GRAY George GBR DUNDEE UNI
27 BOWES Michael GBR ABERDEEN CITY
28 HIBBERT Paul GBR SHETLAND
29 HUNTER Andrew GBR TEAM NORTHUMBRIA
30 HARDING Andrew GBR WFFC
31 HALLIDAY Fergus GBR WATSON'S
32 AYANWALE Kola GBR BEXLEY FC
33 MCDOUGALL Alasdair GBR EFC
34 WISELY Donald GBR RCP
35 REYNOLDS Al GBR RAF