Results
Foil Final
Click on an event to see the 2016 results
Epee
Men's Epee
Women's Epee
Mixed Epee
Foil
Men's Foil
Womens's Foil
Mixed Foil
Sabre
Men's Sabre
Womens's Sabre
Mixed Sabre
Click on an event to see the 2015 results
Epee
Men's Epee
Women's Epee
Foil
Men's Foil
Womens's Foil
Sabre
Men's Sabre
Womens's Sabre
Click on an event to see the 2014 results
Epee
Men's Epee
Foil
Men's Foil
Womens's Foil
Sabre
Men's Sabre
Womens's Sabre
Click on an event to see the 2012 results
Epee
Men's Epee | (tab)
Foil
Men's Foil | (tab)
Womens's Foil | (tab)
Sabre
Men's Sabre | (tab)
Womens's Sabre | (tab)
Click on an event to see the 2011 results
Epee
Men's Epee | (tab)
Womens's Epee | (tab)
Foil
Men's Foil | (tab)
Womens's Foil | (tab)
Sabre
Men's Sabre | (tab)
Womens's Sabre | (tab)
Click on an event to see the 2010 results
Epee
Men's Epee | (tab)
Womens's Epee
Foil
Men's Foil | (tab)
Womens's Foil | (tab)
Sabre
Men's Sabre | (tab)
Womens's Sabre | (tab)
Click on an event to see the 2009 results
Epee
Men's Epee | (tab)
Womens's Epee | (tab)
Foil
Men's Foil | (tab)
Womens's Foil | (tab)
Sabre
Men's Sabre | (tab)
Womens's Sabre | (tab)
Click on an event to see the 2008 results
Epee
Men's Epee
Womens's Epee
Foil
Men's Foil
Womens's Foil
Sabre
Men's Sabre
Womens's Sabre
MS - 2008
Pos
Name
Country
Club
1 MARSHALL Stuart GBR MANCHESTER
2 NICHOLLS Thomas GBR CHILWELL BLADES
3 JACKSON Patrick GBR CITY FC
3 PARR Daniel GBR SCIMITAR
5 NELIS Julian GBR U/A
6 MOSCHOPOLOUS Vangeli GBR EFC
7 VARGUES Thomas FRA EDINBURGH UNI
8 ANDERSON Robert GBR EFC
9 MCGIBBON Neill GBR EFC
10 SANCROFT Glen GBR SALLE ROLLO
11 HULSE Iain GBR CULLODEN
12 MULLINS Keith GBR EFC
13 FANIYAN Yinka NGR ABERDEEN CITY
14 TURNER Michael GBR TEAM DURHAM
15 MCGHIE David GBR WFFC
16 NICHOLL James GBR FOYLE & LONDONDERRY
17 NOHLMANS Didier NED TEAM DURHAM
18 CLARKE Michael GBR EFC
19 PENDLETON Matthew GBR DUNDEE UNI
20 SOTO David GBR EFC
21 STOODLEY Stanley GBR EFC
21 KITSON Lee GBR FOYLE & LONDONDERRY
23 WATT Craig GBR EFC
24 TANNOCK Neill GBR DUNDEE UNI
25 COULTER Barry GBR SCIMITAR
26 UBAGHS Antoine BEL CITY FC
27 BEX Andrew GBR ARMY
28 VEITCH Robert GBR STOCKPORT SWORD
29 HULLAH Robert GBR ABERDEEN CITY
30 LEE Jeffrey GBR DUNDEE FC
31 GHOSH Julian GBR EFC
32 LENNON Austin GBR MILNE'S FC
33 RODRIGUEZ-CAPELO Manuel GBR WATSON'S
34 WARWICKER Simon GBR SALLE GADASKI
35 MORTON Jonathan GBR DUNDEE UNI
36 HESLOP Adam GBR EFC
37 REYNOLDS Al GBR RAF
38 MANTERO Thill FRA
39 ANDERSON James GBR GWEFC